• 01.09.2017

Od 1 września 2017 r. na terenie całego województwa śląskiego obowiązują nowe przepisy antysmogowe. Szczegółowe informacje na temat Uchwały Sejmiku Województwa Śląskiego znajdują się na stronie http://powietrze.slaskie.pl.

Zachęcamy również do zapoznania się z infografiką dotyczącą kotłów centralnego ogrzewania.

• 31.08.2017

Nasza szkoła otrzymała dofinansowanie z Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży, na realizację projektu wymiany młodzieży. Od 6 do 12 października będziemy gościć 17 uczniów wraz z opiekunami z miejscowości Nortorf, która leży w pobliżu Hamburga i Kilonii. Z rewizytą udamy się do naszych partnerów 4 listopada br.

• 17.08.2017

Tysiące lat temu zdobyli ją Fenicjanie, później Kartagińczycy, kolejno zwyciężeni przez Rzymian. Przez setki lat przechodziła z rąk do rąk, by dopiero w latach 60 ubiegłego wieku uzyskać całkowitą autonomię i stać się jednym z ulubionych przystanków podróżników z najdalszych zakątków ziemi. Malta jest otwarta na cały świat, tak jak nauczyciele naszego gimnazjum, którzy właśnie tam podnosili swoje kwalifikacje zawodowe w ramach realizacji projektu Erasmus+ Mobilność kadry nauczycielskiej.

• 09.06.2017

Agata Paszek i Wiktoria Witoszek z klasy III a zajęły 2 miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym - "Jesteśmy wolni od nałogów". Gratulujemy sukcesu. W galerii zdjęcia z podsumowania konkursu.

• 06.06.2017

Grupa 52 uczniów naszej szkoły wzięła udział w dniach od 31 maja do 6 czerwca w warsztatach językowych w Londynie. Wracając uczniowie odwiedzili Heide Park w Soltau. W galerii zdjęcia z wycieczki.

• Szkoła Podstawowa w Suszcu, oddziały gimnazjalne
    Szkoła Podstawowa w Suszcu, ul. Szkolna 130