Aktualności

Witamy na naszej stronie

liczba odwiedzin: 769344

Aktualności

 • 13.03.2018

  Uczniowie klasy III ag, z rozszerzonym językiem angielskim, uczestniczyli w warsztatach językowych. Zajęcia prowadził Jim McCarthy - native speaker ze szkoły językowej Pascal Connect.

  W galerii zdjęcia z zajęć.

 • 13.03.2018

  We wtorek 13 marca br. odbyły się indywidualne konsultacje dla uczniów klas III z doradcami zawodowymi, z Centrum Doradztwa Zawodowego w Bielsku-Białej.

 • 01.03.2018

  Uczniowie oddziałów gimnazjalnych naszej szkoły zajęli drużynowo I miejsce w VI Międzygimnazjalnym Festiwalu Języków Obcych. W skład drużyny weszli: Wiktoria Kozyra, Hanna Koczar, Jagoda Janaszak, Izabela Kusak, Ewa Kuś, Nicola Wadelska, Olaf Gumiński, Bartosz Lala, Mateusz Mrukwa, Wojciech Smołka.

  Bartosz Lala w tym konkursie zajął III miejsce w kategorii indywidualnej. Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

  W galerii zdjęcia z konkursu.

 • 12.11.2017

  REWIZYTA W NORTORF - Obrazek 1

  W dniach od 4 do 10 listopada br. w ramach polsko-niemieckiej wymiany młodzieży, 17 uczniów, wraz z opiekunami, odwiedziło swoich partnerów w miejscowości Nortorf. Uczniowie wspólnie realizowali bogaty program, byli w Kilonii, Hamburgu, Flensburgu, nad Morzem Wattowym. Uczestniczyli także w lekcjach w szkole w Nortorf, wykonywali różne zadania podczas gier terenowych, grali w kręgle. Uczniowie poznawali nie tylko kulturę, historię i osobliwości Landu Szlezwig-Holsztein, ale także kuchnię, podczas warsztatów kulinarnych. Wspólnie przygotowali książkę kucharską z potrawami kuchni niemieckiej i polskiej. Na zakończenie odbyło się pożegnalne party, a także spotkanie uczestników wymiany w ratuszu w Nortorf z burmistrzem. 

 • 17.10.2017

  We wtorek - 17 października br. świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. W galerii zdjęcia z uroczystej akademii. 

Aktualności

Kontakt

 • Oddziały gimnazjalne przy Szkole Podstawowej w Suszcu
  Szkoła Podstawowa w Suszcu, ul. Szkolna 130

  DYREKTOR SZKOŁY ANETA HANAK

  ZASTĘPCA DYREKTORA SZKOŁY RENATA ZAJĄC
 • 32 21 24 219

Galeria zdjęć