Sport

Aktualności

 • ZAPRASZAMY DO GALERII

  10.06.2018

  W galerii nowe zdjęcia z imprez i uroczystości szkolnych.

 • List Minister Anny Zalewskiej

  29.05.2018

  W załączniku list Minister Anny Zalewskiej do rodziców uczniów klas II, w związku z kumulacją rocznika przy rekrutacji na rok szkolny 2019/20.

  List_MEN.pdf

 • Konkurs Fryzjerski

  21.05.2018

  Marta Malcharek z klasy III a, zajęła II miejsce w VI Powiatowym Konkursie Fryzjerskim, zorganizowanym przez Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie. Gratulujemy!

  W albumie zdjęcia z konkursu.

 • Warsztaty w Gminnej Bibliotece

  11.05.2018

  Uczniowie klas II i III brali udział w warsztatach komiksu, ilustracji i karykatury, które odbyły się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Suszcu.  

  W galerii zdjęcia z warsztatów.

 • Spot - Bezpieczeństwo na drodze

  09.05.2018

  Zapraszamy do obejrzenia spotu o bezpieczeństwie, który został przygotowany na konkurs "Mam talent na bezpieczeństwo". Autorem filmu jest Mateusz Mrukwa z klasy IIIa. Film zbiera świetne recenzje policjantów z Komendy Powiatowej w Pszczynie i Wojewódzkiej w Katowicach. Został też opisany w Dzienniku Zachodnim i na stronie www.pless.pl. Liczymy na nagrodę i z niecierpliwością czekamy na wyniki.

  https://drive.google.com/file/d/1WI73G7m2pbc22rQQ76aHdwmcEQwR6uRS/view?usp=sharing

 • Lekcja historii

  08.05.2018

  8 maja br. odbyła się w naszej szkole żywa lekcja historii  "Od utraty niepodległości do powstań śląskich" z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości.

  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w albumie.

 • Wycieczka do Wrocławia

  07.05.2018

  W poniedziałek 7 maja br. uczniowie klas III odwiedzili Wrocław. Zwiedzili wrocławskie ZOO oraz Radio Wrocław.

  Zapraszamy do galerii.

 • Wycieczka do Hiszpanii

  27.04.2018

  32 uczniów wraz z opiekunami spędziło weekend majowy na Costa Brava - w malowniczym rejonie Hiszpanii. W drodze dojazdowej zatrzymali się w Padwie i w Wenecji, a następnie przez pięć dni odpoczywali w Lloret de Mar wśród przepięknej, pełnej kontrastów przyrody - piaszczystych plaż, dzikich skalistych zatoczek i bujnej roślinności nad morzem Śródziemnym. W trakcie pobytu zwiedzili między innymi urokliwą średniowieczną Tossę, Ogrody Świętej Klotyldy w LLoret de Mar, klasztor benedyktynów i sanktuarium Czarnej Madonny w Montserrat. Dwa dni spędzili w Barcelonie, gdzie zwiedzili stare miasto. Obejrzeli tam również Stadion FC Barcelony, oceanarium i Park Guell oraz katedrę Sagrada Familia. W czasie wyjazdu panowała wspaniała atmosfera, a wszystkim jej uczestnikom dopisywał dobry humor.

  W galerii zdjęcia z wycieczki.

 • Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych

  25.04.2018

  Jak co roku w naszej szkole odbyła się 25 kwietnia br. Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych. Na terenie hali sportowej swoje oferty zaprezentowało 16 szkół z Żor, Rybnika, Pszczyny i Pawłowic.

  W galerii zdjęcia z giełdy.

 • Targi Edukacji, Pracy i Kariery

  19.04.2018

  VI Targi Edukacji, Pracy i Kariery odbyły się 19 kwietnia br. w Pszczynie, na terenie hali sportowej Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Uczniowie klas III mogli zapoznać się podczas targów z ofertą edukacyjną na terenie powiatu pszczyńskiego.

 • Wycieczka do Oświęcimia

  13.04.2018

  13 kwietnia br. uczniowie klas III wzięli udział w wycieczce do Oświęcimia. Zwiedzili niemiecki nazistowki obóz koncentracyjny Auschwitz - Birkenau.

 • TARGI EDUKACYJNE

  21.03.2018

  Uczniowie klas III gimnazjalnych uczestniczyli 21 marca br. w Targach Edukacyjnych w Rybniku i w Żorach, podczas których zapoznali się z ofertą edukacyjną prezentowanych na targach szkół.

  Zapraszamy do galerii.

 • Spektakl profilaktyczny

  19.03.2018

  19 marca br. w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu odbył się spektakl profilaktyczny p.t. "My dzieci z dworca ZOO". Uczestniczyli w nim wszyscy uczniowie klas II i III gimnazjalnych.

  W albumie zdjęcia ze spektaklu.

 • DZIEŃ św. PATRYKA

  16.03.2018

  16 marca br. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień św. Patryka - patrona Irlandii. Ucznioiwe klasy III a G przygotowali z panią Moniką Zakłos gazetki, konkursy i quizy z nagrodami oraz sprzedaż słodkich, zielonych wypieków. W tym dniu obowiązywał także zielony strój.

  W galerii zdjęcia z obchodów.

 • Warsztaty językowe

  13.03.2018

  Uczniowie klasy III ag, z rozszerzonym językiem angielskim, uczestniczyli w warsztatach językowych. Zajęcia prowadził Jim McCarthy - native speaker ze szkoły językowej Pascal Connect.

  W galerii zdjęcia z zajęć.

 • Doradztwo Zawodowe

  13.03.2018

  We wtorek 13 marca br. odbyły się indywidualne konsultacje dla uczniów klas III z doradcami zawodowymi, z Centrum Doradztwa Zawodowego w Bielsku-Białej.

 • KONKURSY

  01.03.2018

  Uczniowie oddziałów gimnazjalnych naszej szkoły zajęli drużynowo I miejsce w VI Międzygimnazjalnym Festiwalu Języków Obcych. W skład drużyny weszli: Wiktoria Kozyra, Hanna Koczar, Jagoda Janaszak, Izabela Kusak, Ewa Kuś, Nicola Wadelska, Olaf Gumiński, Bartosz Lala, Mateusz Mrukwa, Wojciech Smołka.

  Bartosz Lala w tym konkursie zajął III miejsce w kategorii indywidualnej. Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

  W galerii zdjęcia z konkursu.

 • REWIZYTA W NORTORF

  12.11.2017

  REWIZYTA W NORTORF - Obrazek 1

  W dniach od 4 do 10 listopada br. w ramach polsko-niemieckiej wymiany młodzieży, 17 uczniów, wraz z opiekunami, odwiedziło swoich partnerów w miejscowości Nortorf. Uczniowie wspólnie realizowali bogaty program, byli w Kilonii, Hamburgu, Flensburgu, nad Morzem Wattowym. Uczestniczyli także w lekcjach w szkole w Nortorf, wykonywali różne zadania podczas gier terenowych, grali w kręgle. Uczniowie poznawali nie tylko kulturę, historię i osobliwości Landu Szlezwig-Holsztein, ale także kuchnię, podczas warsztatów kulinarnych. Wspólnie przygotowali książkę kucharską z potrawami kuchni niemieckiej i polskiej. Na zakończenie odbyło się pożegnalne party, a także spotkanie uczestników wymiany w ratuszu w Nortorf z burmistrzem. 

  Projekt wymiany młodzieży został dofinansowany przez Polsko-Niemiecką Współpracę Młodzieży. 

  Zapraszamy do galerii zdjęć.

   

 • Dzień Nauczyciela

  17.10.2017

  We wtorek - 17 października br. świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. W galerii zdjęcia z uroczystej akademii. 

 • Ogólnopolski Tydzień Kariery

  16.10.2017

  Tydzień od 16 do 20 października br. to Ogólnopolski Tydzień Kariery. W ramach tego tygodnia uczniowie klas III gimnazjalnych uczestniczyli w prelekcjach oraz wycieczkach zawodoznawczych. Odwiedzili oni Bank Spółdzielczy, Biuro Rachunkowe Joanny Paluszewskiej-Szweda oraz zakłady EKA i Polok Group. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Aktualności

Kontakt

 • Oddziały gimnazjalne przy Szkole Podstawowej w Suszcu
  Szkoła Podstawowa w Suszcu, ul. Szkolna 130

  DYREKTOR SZKOŁY ANETA HANAK

  ZASTĘPCA DYREKTORA SZKOŁY RENATA ZAJĄC
 • 32 21 24 219

Galeria zdjęć